Справа Тетяни Чорновол: засідання суду знову перенесли – причина

Тетяна Чорновол

Колегія суддів вирішила перенести слухання на кінець жовтня

Засідання у справі екснардепки Тетяни Чорновол вдруге не змогли заслухати. Йдеться про підпал та причетність до смерті людини у 14-му році під час Революції Гідності. Про це повідомляє “5 канал”.

Цього разу до суду не з’явилися потерпілі: родичі загиблого у пожежі співробітника “Партії Регіонів” та власник погорілої будівлі офісу політсили. Відтак колегія суддів вирішила перенести слухання на кінець жовтня. Адже присутність потерпілих обов’язкова умова для початку судового розгляду.

“Це не моя справа, це справа проти майданівців усіх, тому що у моїй справі є я, як встановлена особа і всі інші невстановлені особи. Будь-кого можуть зробити встановленою особою, будь-який активіст, наприклад, громадський активіст, який зараз буде виходити на акції, протести: О, він був на майдані! І його по справі Чорновол”, – переконана екснардепка.

Нагадаємо, Тетяну Чорновол звинувачують у підпалі офісу “Партії регіонів” 14-го року та причетності до смерті людини. Слідство вважає, що 18 лютого 2014-го підозрювана брала участь у підпалі будівлі на вулиці Липській у Києві, де тоді був розташований офіс “Партії регіонів”. У пожежі загинув 66-річний інженер Володимир Захаров.