На великих залізничних станціях можна буде зробити експрес-тест на COVID

В Україні на вокзалах планують розгорнути лабораторії для експрес-тестів на COVID-19. Однак наразі йдеться про найбільші станції країни.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на брифінг УЗ щодо нових правил перевезень пасажирів.

«Ми вже звернулися до найбільших українських медлабораторій для того, щоб спробувати на вокзалах розгорнути лабораторії, які зможуть надавати послуги з експрес-тестування за максимально доступною ціною», – заявили в компанії.

За інформацією перевізника, така ініціатива спрямована на те, щоб ті, хто не можуть вакцинуватися, могли пройти тестування.

«Ми розуміємо що в Україні недостатній рівень вакцинації, тому розгорнення таких експрес-лабораторій, принаймні, на найбільших вокзалах, допоможе пасажирам безперешкодно подорожувати», – додають в УЗ.

Нагадаємо, з 21 жовтня на залізницях починають діяти нові правила пасажирських перевезень на час карантину. Перевезення будуть дозволені лише громадянам з сертифікатами вакцинації, довідкою про одужання або негативними тестами на COVID-19.

Раніше очільник МОЗ Віктор Ляшко зазначив, що як мінімум, однією дозою вакцинувалося близько 20% дорослого населення. Він також пояснив низькі темпи вакцинації в країні.

Диспропорція в розподілі вакцин від коронавірусу призвела до глобальної катастрофи, але ще є шанс все виправити. Щоб прищепити 70% населення Землі, буде потрібно 11 млрд доз вакцини.

загрузка…