Притула веде переговори з партіями

Волонтер і телеведучий Сергій Притула веде перемовини з партіями про партнерство й спільні дії.

Про це він розповів руху “Чесно”.

Відповідно до українського законодавства створити партію з нуля сьогодні неможливо у зв’язку з тимчасовою окупацією окремих територій країни. Тому всі політичні сили, які з’являлися після 2014 року, змушені були “купувати” раніше створені й зареєстровані партії і проводити ребрендинг, пояснює “Чесно”.

“Поки я лише підтвердив наміри про участь у парламентській кампанії. Але вже очевидно, що бюрократія не може бути на боці нових політичних сил. Для мене важливо, щоб ті команди й люди на місцях, які відгукнуться до спільних дій, мали юридичну можливість участі у виборах. Тому ми розглядаємо різні варіанти дій. Зараз я веду перемовини з деякими партіями, які готові будуть влитися в актуальний політичний процес. Ідеться не про купівлю, а про партнерство й спільні дії”, – пояснив волонтер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова фракції “Слуга народу” Арахамія ночами засідає в ресторанах з ОПЗЖ

“І в Києві, і в багатьох регіонах є команди, які займатимуться партійним будівництвом. Про персоналії я готовий буду говорити пізніше, коли ми дійдемо до етапу презентації партії. Запобіжники (від рейдерства) будуть у статуті”, – запевнив.

“У партії будуть люди, яким небайдужа доля України. Якщо вони вже проявили себе в інших партіях до цього, якщо довели свою принциповість, фаховість і порядність – не бачу перешкод для спільної роботи.

Але, звісно, хотілося б також залучити якомога більше нових активних громадян, які ще не обиралися до органів влади, але вже показали лідерські якості у громадській роботі, волонтерстві чи в бізнесі”, – розповів Притула.

У вересні Сергій Притула заявив, що створює партію.

У лютому цього року партія “Голос” повідомила, що Притула вийшов із політради.

На виборах мера Києва торік у жовтні він посів третє місце. За нього проголосували 7,87% виборців.

Тоді в першому турі переміг чинний міський голова Віталій Кличко.