У Швеції відбулася зустріч прем’єр-міністрів України та Естонії

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в рамках робочого візиту до Швеції (м. Мальме) провів зустріч з прем’єр-міністром Естонської Республіки Каєю Каллас. Партнери висловили прагнення до максимальної активізації відносин між двома країнами.

Про це глава уряду написав у Twitter.

«Радий новій зустрічі з ПМ (прем’єр-міністром) Каєю Каллас. Естонія є важливим партнером України, і ми прагнемо до максимальної активізації наших відносин», – зазначив Шмигаль.

На його переконання, співпраця України і Естонії має перспективи в торгово-економічній, енергетичній галузі та в сфері цифровізації.

Раніше глава України Володимир Зеленський заявив, що Україна має намір підписати з ЄС «промисловий безвіз». Він уточнив, що це має відбутися на наступному саміті Україна-ЄС.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що безвізовому режиму України з Європейським Союзом нічого не загрожує. Він також зазначив, що всі заяви про загрози інтеграції України не мають жодних перспектив.

Група депутатів Європарламенту надіслала листа голові фракції партії «Слуга народу» у Верховній Раді Давиду Арахамії з попередженням про можливі санкції (зокрема, відмову у безвізі), якщо українська влада буде і далі захищати корупцію.

загрузка…