Велика Британія профінансує закупівлю Україною ПЛР-тестів

Кабінет міністрів затвердив проект постанови «Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2021 році шляхом залучення кредиту від Агентства експортного фінансування Сполученого Королівства».

Як повідомляє Урядовий портал, Кабмін у рамках державних зовнішніх запозичень залучить до 21 млн фунтів стерлінгів від Агентства експортного фінансування Сполученого Королівства для закупівлі наборів для проведення 4 мільйони ПЛР-досліджень.

Зазначається, що контракт на поставку наборів для проведення ПЛР-досліджень укладено в рамках меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Великою Британією. Цей договір визначає загальні принципи та попередні умови співпраці, спрямованої на реалізацію проєктів, що стосуватимуться британського експорту, зокрема, в таких пріоритетних сферах як оборона та безпека, сільське господарство, інфраструктура, енергетика та охорони здоров’я.

У прес-службі зазначили, що строк користування кредитом становить чотири роки.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу підтвердили понад 16 тисяч нових випадків коронавірусу. Найбільше нових випадків за добу в Харківській (1526), Одеській (1525), Дніпропетровській (1344), Запорізькій областях (1048), Києві (978).

На Харківщині СБУ викрила і заблокувала схему фальсифікації результатів ПЛР-тестів на COVID-19. Щомісяця ділки виготовляли до 600 підроблених довідок для виїзду за кордон, зокрема міжнародного зразка.

Національна академія наук прогнозує, що до кінця жовтня кількість нових випадків COVID-19 може перевищити 20 тисяч.

загрузка…