Київ прибере з доріг 230 маршруток, розірвані договори з перевізниками

Київ розірвав договори на 29-ти автобусних маршрутах загального користування та прибирає з вулиць 232 маршрутки. Оскільки на транспортні засоби виявлено підробні документи, а значить мали місце махінації з конкурсною документацією. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Костянтин Усов.

Уточнюється, що 6 жовтня розірвані договори з двома перевізниками на 21 маршруті загального користування, 12 жовтня – ще 8 угод з кількома перевізниками.

Назви перевізників і номери маршрутів у Кличка не розголошують, щоб “не створювати паніку”.

На маршрути, які залишилися без транспорту, направлять додаткові сили комунального “Київпастрансу”, а також інших перевізників.

Нагадаємо, що в Києві почали працювати інспектори Комунальної служби перевезень, які будуть контролювати дотримання нових стандартів пасажирських перевезень в громадському транспорті столиці.

Згідно з новими правилами, водіям забороняється будь-яке шумове (музика) або візуальне (плакати, компакт-диски, іграшки) забруднення салону перевізників. Граничний температурний режим, який перевізники повинні забезпечити в салоні влітку повинен становити не більше 22 градусів, а взимку не менше 15.