Говорити про запуск у Києві опалювального сезону ще зарано – КМДА

Говорити про запуск у Києві опалювального сезону ще зарано – КМДАГоворити про запуск у Києві опалювального сезону ще зарано – КМДА

Фото: shutterstock.com


Говорити про запуск у Києві опалювального сезону ще зарано, оскільки для цього середньодобова температура повітря має становити менш ніж вісім градусів протягом трьох діб. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Пантелєєв на брифінгу.


«Ми плануємо дотримуватися цих норм і моніторити погоду за фактом. На сьогодні ми не маємо таких показників, тому говорити про початок опалювального сезону просто зараз зарано», – повідомив Пантелєєв на брифінгу в середу.


Водночас, додав він, житлові громади мають можливість отримати опалення вже зараз. Для цього необхідно звернутися із заявою від ініціативної групи будівлі, яку підтримає більшість мешканців.


«Копію такої заяви необхідно надіслати електронною поштою, яку можна знайти на сайті КМДА. Опалення в будинках підключатиметься за такими окремими заявками», – сказав він.


Пантелєєв також зазначив, що на сьогодні Київ повністю технічно готовий до початку опалювального сезону.


Нагадаємо: Київміськрада збільшила розмір статутного капіталу «Київтеплоенерго» на два млрд грн, щоб «не допустити зростання тарифів на тепло та гарячу воду в столиці».