Київ в десятці міст світу з найбільш забрудненим повітрям

У столиці України зафіксовано один з найвищих показників забруднення повітря у світі.

Про це 13 жовтня свідчать дані порталу Iqair, на якому відстежують рівень забруднення повітря в режимі реального часу.

Станом на 9:45 ранку індекс Києва склав 114 при нормі 50. Рівень забруднення повітря в столиці України характеризується як “нездорове для чутливих груп населення”.

Відразу після 11 ранку показник не змінився. Київ знаходився на шостому рядку світового антирейтингу.

Скріншот з сайту iqair.comСкріншот з сайту iqair.com

При такому рівні атмосферного забруднення людям із захворюваннями дихальної системи радять одягати респіратори, в приміщеннях закривати вікна і включати очищувачі повітря, а також виключити спортивні заняття на відкритому повітрі.

У Києві напередодні також було зафіксовано один з найвищих показників забруднення повітря у світі.

Раніше повідомлялося, що на глобальній конференції з клімату COP26 ВООЗ закликала уряди активізувати реальні кліматичні дії, заявивши, що це може врятувати мільйони життів на рік, про що йде мова у відкритому листі, а також звіті організації.

Раніше ZN.UA писало, що Рівень промислового забруднення атмосферного повітря токсичними речовинами в Україні найвищий в Європі, навіть попри те, що облік викидів недосконалий, і цими даними часто маніпулюють. Детальніше в статті Олега Савицького “Побачити те, що нас отруює”.

РНБОУ не так давно прийняв ряд важливих рішень щодо компаній, незаконно розробляли надра, та інші. Це ті кроки, про які багато говорять і розбирають до деталей. Про це в матеріалі “Президент ініціює реформи у сфері навколишнього середовища: чого нам чекати?”