Стефанчук анонсував голосування за першого віцеспікера наступного тижня

Обрання першого заступника голови Верховної Ради відбудеться у вівторок, 19 жовтня, повідомив спікер парламенту Руслан Стефанчук під час спілкування з журналістами в середу, 13 жовтня.

“Ми зупинили роботу в п’ятницю. У вівторок ми відразу почнемо з продовження розгляду цього питання: воно займе близько години-півтори і після цього ми зможемо отримати першого віцеспікера”, – сказав Стефанчук журналістам.

Зазначимо, що 8 жовтня після перерви, який був необхідний Апарату Верховної Ради для підготовки матеріалів щодо кандидатур Олександра Корнієнко (фракція “Слуга народу”) і Софії Федини (фракція “Європейська солідарність”), що претендують на пост першого віце-спікера, народні депутати затвердили регламент розгляду даного кадрового питання, проте потім вирішили закрити засідання.

Напередодні, 5 жовтня, Верховна Рада відправила у відставку спікера Дмитра Разумкова. Замість нього в крісло голови Верховної Ради сів Руслан Стефанчук, який до цього був першим віцеспікером.

Про те, чи стане легше країні після заміни спікера, читайте у статті Інни Ведернікової «Відставка Разумкова. Тепер без стримувань і противаг» у ZN.UA.