У МЗС повідомили про подальшу долю безвізу та євроінтеграції України

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що безвізовому режиму України з Європейським Союзом нічого не загрожує. Він також зазначив, що всі заяви про загрози інтеграції України не мають жодних перспектив.

«Хочу звернути увагу на те, чого не було на вчорашньому саміті (саміт Україна-ЄС – ред.). Жодних публічних чи не публічних розмов про будь-які загрози безвізу, про будь-які провали політики Європейського союзу в Україні», – сказав Кулеба на брифінгу.

Він зазначив, що це є переконливим свідченням того, що фейки окремих політичних сил, або демотивуючі політичні заяви про те, що відносини між Україною та ЄС знаходяться в кризі, – не мають перспективи.

«Безвізу України і нашій інтеграції до ЄС нічого не загрожує», – резюмував Кулеба.

Напередодні Глава України Володимир Зеленський заявив, що Україна має намір підписати з ЄС «промисловий безвіз». Він уточнив, що це має відбутися на наступному саміті Україна-ЄС.

Раніше Радіо Свобода повідомило, що ЄС може скасувати безвізовий режим для України, Молдови, Грузії та країн Західних Балкан.

Раніше група депутатів Європарламенту надіслала листа голові фракції партії «Слуга народу» у Верховній Раді Давиду Арахамії з попередженням про можливі санкції (зокрема, відмову у безвізі), якщо українська влада буде і далі захищати корупцію. Підставою стало рішення Конституційного Суду про скасування антикорупційної реформи, а також стурбованість призначенням голови САП.

загрузка…