Вийшов перший трейлер перезапуску «Сам удома»

Студія 20th Century Studios, яка належить Disney, опублікувала перший трейлер перезапуску фільму «Сам удома», в англійській мові картина отримала назву Home Sweet Home Alone. Картина вийде на сервісі Disney+ 12 листопада.

Сюжет нового фільму буде повторювати оригінальний «Сам удома». Сім’я їде на різдвяні канікули, але забуває маленького хлопчика, який залишається сам удома на Різдво. Він змушений захищати свій будинок від грабіжників.

Є і невеликі відмінності. Так, грабіжниками будуть не двоє чоловіків, а чоловік і жінка, батьки відлітають до Японії, а не до Франції. Відрізняється і ім’я головного героя, його звуть Макс, а не Кевін.

Головну роль в новому фільмі зіграв Арчі Йейтс («Кролик Джоджо»), а режисером виступив Ден Мазер («Борат» і «Борат 2»).

Користувачі YouTube трейлер не оцінили, з моменту публікації він зібрав 8,5 тисячі лайків і 20 тисяч дізлайков. Найпопулярніший коментар на даний момент – «Тепер я знаю, що буду дивитися на Різдво: «Сам удома» 1 і 2. Ніякий новий «Сам удома» не зможе замінити ці два».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Оригінальний «Сам удома» вийшов в 1990 році. За 29 тижнів прокату він зібрав 476,6 мільйона доларів, що є рекордом для різдвяних комедій. У 1991 році йому належало третє місце за касовими зборами серед фільмів усіх жанрів.

Режисером картини виступив Кріс Коламбус, а головну роль у ньому зіграв Маколей Калкін.