МОЗ: “Не вакцинованих від COVID-19 до листопада освітян буде відсторонено від роботи”

Міністерство охорони здоров’я  заявляє, що не вакцинованих від COVID-19 до листопада працівників сфери освіти України буде відсторонено від роботи, інформує пресслужба МОЗ.

“Освітяни внесені до переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані для повноцінної роботи. Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати”, – наголошують у МОЗ.

“Вакцинація для освітян є можливістю не лише продовжувати працювати та надавати якісні знання учням. Насамперед ідеться про захист свого життя та здоров’я, безпеку дітей”, – підкреслив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Міністерство охорони здоров’я офіційно затвердило перелік професій, для яких вакцинація проти коронавірусу є обов’язковою.

В “червоних зонах” карантину в школах вакцинованими повинні бути 100% вчителів.

Детальніше про те, чи достатньо вакцинації вчителів, щоб захистити дітей від коронавірусу? Що думають про це самі педагоги? Читайте в матеріалі вчителя Михайла Девдера «Чи врятують вчителі українців від коронавируса?» в ZN.UA.

Дивіться спецтему: Вакцинація від COVID-19
У світі за час пандемії на COVID-19 захворіли понад 238 млн осіб: карта Україна піднялася на 14 місце за рівнем захворюваності.

В Японії планують почати введення третьої дози вакцини від COVID-19 У вівторок в Токіо підтвердили 77 щоденних випадків коронавірусу, заявив уряд столиці, зареєструвавши 49 випадків попереднього дня, що є найменшим з червня минулого року.

ВООЗ схвалила вакцинацію третьою дозою: кому потрібне щеплення Водночас експерти проти масової вакцинації бустерною дозою.

Київ на межі локдауну: в КМДА назвали альтернативу Зараз столиці вистачає ресурсів для того, аби почати нарощувати темпи вакцинації. 

Шкарлет: «Одну дозу вакцин від COVID-19 отримали майже 84% освітян» Найбільше вакциновано педагогічних працівників у Миколаївській області, а найменше – у Херсонській області.