Новим міністром оборони може стати Верещук. “Слуги” це обговорили

Нардепка “Слуги народу”, голова підкомітету Ради з питань державної безпеки та оборони Ірина Верещук готова стати міністром оборони.

Що має такі амбіції, Верещук заявила в ефірі українського телеканалу.

Стверджує, що у фракції вже обговорювали її кандидатуру на цю посаду. Однак з президентом Володимиром Зеленським це питання поки що не порушувалося.

“У мене немає такого: хочу чи не хочу. Ми прийшли командою президента, за плечима президента, за його прізвищем. Але ми повинні брати на себе відповідальність”, – сказала Верещук в ефірі “24 каналу”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військові літаки США на екстремально низькій висоті пролетіли над Києвом

Вона сподівається, що колеги-нардепи підтримають її кандидатуру, якщо на те буде воля Зеленського як верховного головнокомандувача.

Верещук стверджує, що готова до викликів на посаді міністра оборони.

“У мене є вища військова освіта, у мене чоловік військовий, я служила в армії, один з синів військовий. Я добре знаю, куди йду. Я чудово розумію, який ризик для мене особисто це становить і репутаційний, і політичний, і щодо мого майбутнього, і психологічний. Але хтось повинен це робити”, – сказала нардепка.

27 липня 2021 року після звільнення голови Генштабу ЗСУ Руслана Хомчака, заговорили й про можливе звільнення міністра оборони Андрія Тарана.

7 вересня голова монобільшості Давид Арахамія анонсував кадрові зміни в Кабміні. Їх уряд мав обговорити на з’їзді “Слуги народу” у Трускавці 1-3 жовтня.

Питання зміни міністрів у парламенті планували розглянути на початку жовтня, але відклали.