Верещук розповіла, чому відклали голосування щодо віцеспікера Ради

Главу партії «Слуга народу» Олександра Корнієнка, який завзято критикував уже ексспікера Дмитра Разумкова, не призначили на посаду першого віцеспікера Верховної Ради через брак часу, а не відсутність підтримки, повідомила народна депутатка від “Слуга народу” Ірина Верещук. Зокрема, голосування перенесли через недопрацювання щодо виплат.

“Голосів (за призначення Корнієнка – ред.) вистачає, але не вистачило часу. Це був кінець тижня і ми вирішили, що краще внести зміни до бюджету і цей час використати саме для того, аби заплатити, наприклад, нашим військовим”, – розповіла Ірина Верещук в авторській програмі Олени Трибушної “Перші особи” на 24 каналі.

На уточнення, чи Олександра Корнієнка наступного тижня безальтернативно оберуть віцеспікером, Ірина Верещук зазначила, що не знає про інших кандидатів.

“Принаймні, інших варіантів я поки що не чула і точно ми не обговорюємо”, – сказала депутатка.

Напередодні, 5 жовтня, Верховна Рада відправила у відставку спікера Дмитра Разумкова. Замість нього в крісло голови Верховної Ради сів Руслан Стефанчук, який до цього був першим віцеспікером.

Про те, чи стане легше країні після заміни спікера, читайте у статті Інни Ведернікової «Відставка Разумкова. Тепер без стримувань і противаг» у ZN.UA.