“Таємні” зустрічі Арахамії: журналісти впіймали голову “слуг народу” на зв’язках з олігархами (Відео)

Давид Арахамія

Коментуючи свої зустрічі Арахамія зізнався – турбується про ухвалення законів

Таємні зустрічі Давида Арахамії. Глава фракції “Слуга народу” непублічно вів переговори з олігархом Ігорем Коломойським, депутатом від ОПЗЖ та двічі літав до Відня на літаку олігарха Дмитра Фірташа. Про це йдеться в новому розслідуванні журналіста “Української правди” Михайла Ткача, передає “5 канал”.

Медійники зафіксували, як минулого місяця Арахамія виходив з ресторану із народним депутатом від проросійської партії “Опозиційна платформа – за життя” Ігорем Абрамовичем. У коментарі журналісту обоє розповіли – мають дружні стосунки, а під час зустрічі обговорювали політичну ситуацію в країні.

У розслідуванні автор також нагадав, як чільник монобільшості тими ж днями спілкувався з олігархом Ігорем Коломойським під час футбольного матчу в Києві. Журналісти це зафіксували на фото. І Коломойський, і Арахамія після цього запевнили, що їхнє спілкування було формальністю. А вже за три тижні під час голосування за відставку спікера Разумкова депутатська група “За майбутнє” яку пов’язують з олігархом, дала 19 голосів з 22 можливих.

Також журналісти з посиланням на отримані документи повідомили, що під час закритого авіасполучення з Європою Арахамія двічі літав до Відня з дружиною на приватному літаку. Борт належить структурам, пов’язаним з олігархом Дмитром Фірташем. Керівник “Слуги народу” пояснив – літав на медичну консультацію. А літак орендував. Коментуючи свої зустрічі з впливовими політиками та бізнесменами, зізнався – турбується про ухвалення законів. Тому веде переговори з представниками більшості фракцій та груп.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’являлася інформація, що Коломойський і Суркіси намагаються через ОПУ вплинути на справу “ПриватБанку”.