Нові правила пасажирських перевезень: почали встановлювати блок-пости

В Одесі посилено контролюватимуть дотримання нових правил проїзду в громадському транспорті між регіонами під час карантину.

Про це заявив виконувач обов’язків заступника начальника поліції Одещини Олександр Гостищев, пише “Думська”.

На в’їзді в Одесу встановлять поліцейські пости – райони Центролит і Дачне. Там правоохоронці перевірятимуть наявність у пасажирів регулярного й нерегулярного транспорту необхідних для проїзду документів, пояснив посадовець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні “почервоніла” перша область: перелік обмежень

Також на вокзалах і автобусних станціях чергуватимуть мобільні групи з відеофіксацією дій поліцейських.

“Вони заходитимуть у транспорт і перевірятимуть документи. Наявність перевірятимуть через застосунок “Дія”, а паперові сертифікати – в електронній базі даних. Якщо людина недавно перехворіла й без Covid-сертифіката, ми зв’язуватимемося з департаментом охорони здоров’я і сімейним лікарем. Якщо інформацію не підтвердять і виявиться, що це підроблений сертифікат, буде кримінальна відповідальність”, – наголосив Гостищев.

Кабінет міністрів затвердив нові посилені правила пасажирських перевезень на час карантину в регіонах із жовтим, помаранчевим і червоним рівнем епіднебезпеки. Зміни до відповідної постанови уряд вніс 11 жовтня. За перевезення пасажирів без Covid-сертифікатів перевізників штрафуватимуть на 17 тис. грн.

За яких умов дозволять міжрегіональні перевезення пасажирів із 21 жовтня – дізнавайтеся за посиланням.