У Вашингтоні розповіли про результати поїздки Нуланд у Москву

Росія та США проведуть ще один раунд переговорів щодо обмежень на роботу посольств у Москві та Вашингтоні.

Про підсумки візиту в Москву заступниці держсекретаря Вікторії Нуланд розповів на брифінгу у Вашингтоні речник Держдепартаменту США Нед Прайс, повідомляє “Європейська правда”.

“Ми погодилися на ще один раунд переговорів. Ми сподіваємося, що їх продовження може привести до ухвалення рішення, щоб наша місія в Москві могла відновити свою нормальну діяльність”, – сказав він.

Наступні переговори йтимуть на нижчому дипломатичному рівні. Перемовами може зайнятися заступник помічника державного секретаря.

“Але ми сподіваємося, що ці обговорення принесуть плоди, тому що ми дійсно хочемо відкритих каналів зв’язку з Москвою. Ми дійсно вважаємо, що повністю укомплектоване чи адекватно укомплектоване посольство в Москві важливе для нашої мети щодо забезпечення вільного потоку інформації для відповідального управління двосторонніми відносинами з Москвою”, – сказав Прайс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єрмак і Нуланд обговорили перспективи “нормандської четвірки”

Візит Нуланд в Москву він назвав корисним.

“Наша позиція щодо кадрового забезпечення нашої місії залишається твердою. Ми очікуємо паритету за штатним розкладом і очікуємо візової взаємності. Повинна бути справедливість, повинна бути гнучкість з російської сторони, якщо ми хочемо досягти рівноправної угоди, і саме цього ми й добиваємося”, – заявив Прайс.

Учора в Москві відбулись переговори із заступницею держсекретаря США Вікторією Нуланд. Джерела повідомляли, що вони піднімали тему Донбасу. Нуланд перебуває в санкційному списку РФ. В обмін на візит США погодилися зняти санкції з кількох росіян. Їхні імена не оголошували.