До будинку Петра Порошенка знову з’їжджаються тітушки – включення (Відео)

Тітушки біля дому Порошенка

Провокації тітушок під будинком Порошенка

О 8-й ранку прибув ще один автобус із правоохоронцями

До будинку П’ятого президента Петра Порошенка знову з’їжджаються тітушки. У Козин, що під Києвом, вже прибули з десяток молодиків.

“На мітинг, звичайно на мітинг, відстоюємо громадянські права. Не задавайте провокативних питань”, – сказав один із молодиків.

Вночі біля будинку лідера “Євросолідарності” їх не було, тож поки минулось без провокації. Там до ранку чергувала Нацполіція, близько десяти ветеранів російсько-української війни та прихильники Порошенка. О 8-й ранку прибув ще один автобус із правоохоронцями.

“Ми бачимо, що це фактично тітушки, якась провокація від влади, яка боїться, не хоче мати вільну опозицію, яка критикує владу”, – вважає киянин Роман Титиколо.

“Вони за гроші прийшли постояти, зробити якусь провокацію, нічого більше”, – переконаний мешканець Обухова Віктор Малишев.

Нагадаємо, в суботу до будинку п’ятого президента в Київській області організовано привезли кілька автобусів агресивно налаштованих чоловіків. Жодних вимог чи позиції вони не висловили. Більшість навіть не знали, куди саме їх привезли. Не на камеру розповідали, що побачили оголошення в соцмережах про підробіток – потрібно було постояти кілька годин на вулиці за 600-800 гривень. Увечері в суботу та в неділю вони намагалися потрапити на територію маєтку, однак їх відтіснили правоохоронці та ветерани АТО.

Також, “Європейська солідарність” звернулася до дитячої омбудсменки Дарини Герасимчук з вимогою негайно виїxати в Козин, куди привезли “тітушок” під будинок п’ятого президента Петра Порошенка. Геращенко зазначила, що до проплаченого мітингу залучили неповнолітніх.