Перший заступник голови МВС Єнін про розслідування замаху на Шефіра: Виявлено додаткові речові докази, призначені 30 експертиз

1

Як інформує Цензор.НЕТ, про це інтерв'ю РБК-Україна розповів перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

"На сьогодні призначено близько 30 експертиз. Ми продовжуємо аналізувати величезний обсяг даних, здобутих з відповідних камер", – зазначив Єнін.

За його словами, здійснював замах на Шефіра професіонал.

"Більш того, якщо порівняти це замах на вбивство з тим злочином, який було скоєно в Черкасах, ми бачимо величезну різницю в швидкості встановлення об'єктивної істини у провадженні", – пояснює перший заступник голови МВС.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зеленський про замах на Шефіра: Виконавців знайдуть. Правоохоронці викликають багато людей з відомими іменами

Єнін додав, що зараз у розслідуванні правоохоронці працюють на "відмінно", і вже найближчим часом суспільству буде повідомлено про просування в цьому резонансному кримінальному провадженні.

Нагадаємо, 22 вересня о 10 ранку поблизу с. Лісники під Києвом обстріляли автомобіль першого помічника президента України Сергія Шефіра, поранений водій. В автомобіль випустили більш як 10 куль. Стріляли з лісу з автоматичної зброї по ходу руху автомобіля.

За словами голови Національної поліції України Ігоря Клименка, правоохоронці нині розглядають три основні версії замаху: державна діяльність потерпілого, тиск на вище керівництво країни, дестабілізація політичної ситуації в нашій країні, зокрема, розглядають версію за участю спецслужб іноземних країн.