На кордоні з Білоруссю тимчасово закрили пункт пропуску

Державна прикордонна служба України попередила про тимчасове закриття пункту пропуску «Дольськ» на Волині у зв’язку із проведенням будівельних робіт на білоруському пункті «Мохро».

За інформацією ДПСУ, пункт пропуску не працюватиме 11 жовтня, з 9 год 30 хв.

«Просимо громадян врахувати цю інформацію та обирати маршрут до Білорусі через найближчі пункти пропуску: «Доманове», що у Волинській області та «Виступовичі», що на Житомирщині», – порадили прикордонники.

Раніше Слідчий комітет Білорусі порушив кримінальну справу за фактом наруги над державними символами через обстріл прикордонного стовпа з гербом на кордоні з Україною біля села Горавиця Дрогичинського району.

Нагадаємо, невідомі пострілом з мисливської рушниці пошкодили білоруський прикордонний стовп із держсимволами країни. Прикордонний комітет Білорусі заявив, що вогонь вівся з української території. Інцидент відбувся 11 вересня, однак Білорусь оголосила про нього лише 15 числа.

Державна прикордонна служба України заявила, що на нашій території не виявили використаних гільз від мисливської зброї. Прикордонники разом з поліцією продовжують шукати можливих причетних до пошкодження прикордонного знака Білорусі.

загрузка…