Петиція Кондратюка про заборону концертів російських артистів набрала необхідні для реакції Зеленського 25 тис. підписів

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на реєстр електронних петицій.

1

Читайте на "Цензор.НЕТ": Петиція Кондратюка про заборону концертів російських артистів в Україні набрала понад 18,5 тис. підписів

Нагадаємо, у петиції Ігор Кондратюк просить президента Володимира Зеленського заборонити концертну діяльність артистів з країни-агресора – Росії до повернення окупованого Криму до складу України і відновлення контролю України над своїми східними кордонами.

Продюсер зазначив, що громадяни країни-агресора, що працюють у сфері розваг, – артисти, актори насправді не несуть ніякої культури.

"Це неприродньо, коли артист виступає і для росіян-окупантів, і для окуповиних ними українців. Любов до носіїв культури агресора розвиває в українцях так званий шведський синдром. Цього потрібно уникати, якщо ми не хочемо більше втрат територій та населення, та перемогти у цій праведній для України та українців війні. Музика і інші види мистецтва від агресора не можуть бути поза політикою під час війни", – підкреслив продюсер.

Російські артисти розкритикували ініціативу Кондратюка.

Також читайте: Зневажлива відповідь Зеленського на петицію про звільнення Татарова – те саме "Я вам нічєво нє должен", але трішечки іншими словами, – журналіст Мокрик

Зокрема, Михайло Шуфутинський заявив, що для нього досі немає різниці, де артист виступав і виступає зараз, оскільки "основна частина людей зі здоровим глуздом перебуває поза політикою".

Російський співак Лев Лещенко заявив, що його не тягне в Україну "поки там така влада".

Юрій Лоза вважає, що Україна просто боїться, що "росіяни можуть бути чарівними і привабливими".

Співак Микола Расторгуєв, який підтримав окупацію Криму Росією, сказав: "Да пішли вони всі. Ось мій коментар. Мені абсолютно байдуже. Нехай вони у себе працюють на Галичині. І сюди хай не приїжджають".