У ВООЗ припустили, яку частину шляху подолав світ у боротьбі з пандемією коронавірусу

Пандемія

Коронавірус та карантин

Попереду ще можуть бути труднощі, тому не варто поки говорити про завершення пандемії

У ВООЗ вважають, що людство скоро пройде більшу частину шляху в боротьбі з коронавірусом. Попереду ще можуть бути труднощі, тому не варто поки говорити про завершення пандемії. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Sonntags Blick.

Провідний науковий співробітник Всесвітньої організації охорони здоров’я Сумія Свамінатан зазначила, що в деяких частинах світу дуже високий відсоток вакцинованого населення – 70-80%, тоді як в інших, наприклад у всій Африці, повністю імунізовані менш як 4% населення.

“Сподіваюся, що ми скоро подолаємо 60% маршруту. Однак не виключено, що нам доведеться підійматися ще на одну несподівану гору. Було б передчасно говорити про те, що ми скоро перетнемо фінішну лінію, це не так”, – сказала вона.

Свамінатан резюмувала, що чим довше ми будемо миритися з цією ситуацією, тим вище ризик появи нових варіантів коронавірусу.

Як повідомляв 5.UA, Європейський Союз офіційно визнав, що українські COVID-сертифікати в застосунку “Дія” відповідають європейським.

Нагадаємо, що громадяни України, які отримали дві дози вакцин Comirnaty від Pfizer & BioNTech, Spikevax від Moderna або AstraZeneca та мають міжнародне свідоцтво про вакцинацію, можуть відвідати 23 країни Європи.