Зеленський про причини переїзду на держдачу: Усе пов’язано тільки з охороною, їм потрібен окремий будинок

1

Про це він розповів в програмі "Світське життя", яку знімали на закритому заході фракції "Слуга народу" в Трускавці, куди не допустили інших журналістів, інформує Цензор.НЕТ.

"Усе пов'язано тільки з охороною, їм потрібен окремий будинок, тобто я повинен купити сьогодні територію, на якій буде мій будинок і будинок для охорони. Чесно скажу, живу я там, як в готелі. Однак я привіз мої меблі з маєтку, який ми продали", – сказав Зеленський, відповідаючи на питання, чому не виконав обіцянки і переїхав на державну дачу.

Нагадаємо, на початку свого терміну Володимир Зеленський запевняв, що не користуватиметься держдачами, на відміну від попередніх українських президентів. Він заявляв, що не бачить ніякого сенсу в таких дачах, тому з них слід зробити табори для відпочинку дітей або проводити там екскурсії.

Читайте також: Офшорні скандали, співпраця з олігархами, ігнорування "вагнергейту", – активісти з фаєрами закликають до відповіді Зеленського в нього під будинком. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Однак у липні 2020 року журналісти повідомили, що Зеленський переїхав в будинок в Конча-Заспі, раніше відомий як "дача Ющенка". Причому, за даними журналістів, до переїзду маєток відремонтували за державний кошт. До цього Зеленський опублікував повідомлення про суттєві зміни в майновому стані: він продав свій будинок і землю в Іванковичах за 13 млн гривень.