У Тайвані жорстко відповіли Пекіну на пропозицію мирного «возз’єднання»

Глава Тайваню Цай Інвень відповіла на пропозицію лідера Китаю Сі Цзіньпіна щодо мирного «возз’єднання». Вона різко відкинула таку можливість, і заявила, що острів буде зміцнювати свою оборону і боєздатність.

Про це пише The Guardian.

Уточнюється, що Інвень сказала, що Тайвань має рішучість захищати себе і своє майбутнє, яке має вирішуватися відповідно до волі тайванського народу.

«Ми продовжимо зміцнювати нашу національну оборону і демонструвати свою рішучість захищати себе, щоб ніхто не зміг змусити Тайвань піти шляхом, наміченим нам Китаєм», – сказала вона.

Раніше ми писали, що небезпека збройного конфлікту в Тайванській протоці зараз є найвищою за останні 40 років, заявив у середу міністр оборони Тайваню Чіу Куо Чен. Він попередив, що війна може початися в будь-який момент через якийсь випадковий інцидент.

Останні чотири дні Пекін направляє в зону протиповітряної оборони Тайваню безпрецедентну кількість своїх бойових літаків. Хоча вони не долітають до острова, існує ризик, що в напруженій ситуації хтось може вистрілити помилково, вважає Чіу Куо Чен.

загрузка…