“Це означає, що вони приречені” – Порошенко вийшов до громадськості і пояснив, чому Зеленський звернувся до “тітушок” (Відео)

Петро Порошенко

Провокації тітушок під будинком Порошенка

Порошенко нагадав, що Зеленський намагається сxоватися від злочинів

П’ятий президент України Петро Порошенко вийшов до активістів та ветеранів війни, які приїхали підтримати його та виступили проти проплачених владою “тітушками”. 

Порошенко зазначив, що за 2,5 роки президентства Зеленський став на рейки Антимайдану і тепер намагається відволікти суспільство від злочинів.

“Мені дуже шкода, що так швидко, за 2,5 роки Зеленський став на рейки Антимайдану. Весь цей його непотріб, який він набрав з команди Януковича, влаштував у себе. От він віддав команду штурмувати. Навіщо він це зробив? Для того, щоб сховати власні злочини. Тому що він думає, що Україна забуде або пробачить злочини, які були вчинені. Це називається “димова завіса”, – зазначив Порошенко.

П’ятий президент також наголосив, що Зеленський обґрунтовано підозрюється в том, що бере участь в відмиванні грошей Коломойського, який вкрав 5,5 мільярдів через офшорні схеми. Порошенко також нагадав, що в багатьоx країнаx світу розпочали розслідування документів Pandora Papers. Також п’ятий президент нагадав і про відставки. 

“А Зеленський ані пари з вуст. Вийди, поясни – 41 млн доларів, які ти в кишеню отримав від Коломойського, це плата за що? І що ти продав? Душу? Чи він тебе купив? Там написано, що він купив 50% акцій. То сьогодні 50% Зеленського належить Коломойському? Він так нічого українському народу і не пояснив”, – зазначив лідер “Європейської солідарності”.

Крім того п’ятий президент нагадав і про злив спецоперації “вагнерівців”, а також про брехню, коли інформація про злив спецоперації стала відома суспільству.

“Ми з завтрашнього дня вимагаємо відповіді від Зеленського і його банди про злочини, які вони скоїли. І саме це їх налякало. Це не просто зіткнення двох всесвітів. Це означає, що вони приречені. Наш шлях – точно в Європу, до демократії, до верховенства права. Наш шлях точно в НАТО. Наш шлях – точно дати по зубах Путіну. І точно наш шлях побудувати фантастичну Україну”, – резюмує Петро Порошенко. 

Як повідомляв 5.UA, до півсотні невідомих молодиків досі залишається неподалік будинку Петра Порошенка у Козині на Київщині.

Нагадаємо, у мереді оприлюднили кадри, як тітушки провокують ветеранів АТО. Псевдомітингарі, які приїхали під будинок п’ятого президента за гроші, намагалися прорвати кордон поліції та були агресивно налаштовані.

Як повідомляв 5.UA, під будинком п’ятого президента Петра Порошенка, куди сьогодні знову привезли організованих “тітушок”, сталися сутички.

Нагадаємо, у селище Козин знову привезли організованих “тітушок”, яких намагаються видати за “обурену громадськість”.

Також, “Європейська солідарність” звернулася до дитячої омбудсменки Дарини Герасимчук з вимогою негайно виїxати в Козин, куди привезли “тітушок” під будинок п’ятого президента Петра Порошенка. Геращенко зазначила, що до проплаченого мітингу залучили неповнолітніх.