Влада Німеччини розслідує причетність Лукашенка до організації нелегальної міграції, – BILD

1

Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Лігу", про це повідомляє BILD am Sonntag.

Як зазначається, тільки в п'ятницю, 8 жовтня, федеральна поліція виявила 291 несанкціонований перехід на німецько-польському кордоні. Більшість порушників – молоді люди з Іраку і Сирії.

За статистикою німецької поліції, з серпня через Білорусь у Німеччину прибуло майже 4000 біженців, за перший тиждень жовтня їх було 1183, і ця тенденція посилюється.

Повідомляється, що влада Німеччини розуміє, що Лукашенко, домагаючись скасування санкцій, намагається шантажувати Європу за допомогою організованої державою контрабанди людей.

Читайте також: Білорусь перетвориться на єдину військову базу з РФ у разі зовнішньої агресії, – Лукашенко

За інформацією BILD am Sonntag, німецька влада зараз розслідує справу проти Лукашенка як високопоставленого контрабандиста.

Як повідомляється, подорож до Німеччини для біженців починається в аеропортах Багдада і Ербіля (Ірак), Дубая (ОАЕ), Бейрута (Ліван), Аммана (Йорданія), Стамбула (Туреччина), а з середини вересня – Дамаска. (Сирія) – вони їдуть з білоруськими студентськими візами.

Після прибуття до Мінська місцеві прикордонники відвозять людей в основному до польського кордону – в місця, де немає патрулів польських прикордонників. Опинившись в ЄС, мігранти прямують до Німеччини.

За даними журналістів, мігранти платять білоруській владі за пособництво в нелегальному перетині кордону близько 4000 євро.

Читайте також: За коментарі в соцмережах до новини про вбивство кадебешника в Білорусі затримано 116 осіб, – правозахисники