Поліція викрила банду рейдерів: вони хотіли «віджати» ферму

У Запорізькій області правоохоронці зупинили діяльність банди рейдерів, яка хотіла «віджати» фермерське господарство в Пологівському районі. Злочинцям загрожує до 6 років в’язниці.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ.

Уточняється, що інцидент стався ще 7 жовтня, але правоохоронці розповіли про це тільки сьогодні. На територію ферми в Благодатному на трьох автомобілях приїхала банда молодих людей зі зброєю і почала погрожувати керівництву фермерського господарства.

«Хлопці з демонстрацією зброї погрожували забрати урожай, змушували главу фермерського господарства переоформити право власності на майно і віддати свою частку спадкового комплексу сільського фермерського господарства», – розповіли в Міністерстві.

Поліцейські опитали свідків і очевидців події, вилучили записи з камер відеоспостереження. У рейдерів вилучили чотири мисливські гладкоствольні рушниці, три травматичні пістолети, а також патрони до рушниць і пістолетів. Зброю і патрони направили на балістичну експертизу.

«Особи всіх чоловіків, які вторглися на територію фермерства, встановлені. Це жителі Запорізької та Дніпропетровської області від 23-х до 31-го року. Всі вони доставлені у відділення поліції для дачі пояснень», – зазначили в МВС.

Раніше ми писали, що столичні правоохоронці затримали двох учасників міжетнічного злочинного угруповання, які нападали і грабували громадян, підмішуючи їм в алкоголь сильнодіючі медпрепарати. Поліція Києва викрила як мінімум три факти нападу і згвалтування.

загрузка…