“Мітингарі” з Козина, які передумали брати участь у цьому шоу, після погроз шукають захисту у ветеранів – відео

Запрошення на мітинг

Провокації тітушок під будинком Порошенка

“Тітушки” заважали проплаченим людям залишити мітинг

Двоє з так званих “мітингарів”, які приїхали у Козин під будинок п’ятого президента Петра Порошенка, прийшли до ветеранів АТО просити про допомогу. Вони розповіли подробиці того, як їx збирали на акцію. Відео у своєму телеграм-каналі опублікував Андрій Луганський.

Так, один з xлопців розповів, що їx збирали через телеграм-групу, пізніше йому обіцяли доплатити за те, що він збере дані усіх, хто був у точці збору. Також він розповів, що їм нічого не розповідали.

“Нас просили встати в чотири колони з плакатами, нічого не пояснювали. Потім, коли ми прибули, там вже було багато поліцейських”, – розповів “мітингар”.

Крім того, він розповів, що після того, як xлопці в розмові між собою проговорилися про те, що їм заплатять, один з кураторів “мітингу” прогнав їx. 

Також депутатка Київради від “ЄС” Дінара Габібуллаєва розповіла, що вона змушена була буквально “висмикувати” xлопця з натовпу, адже коли молодики намагалися перейти на бік ветеранів, їx намагалися затягнути назад. 

Ветерани АТО нагодували та напоїли чаєм молодиків, а також пообіцяли не вносити дані у базу “Миротворець”. Також один з xлопців виявився неповнолітнім.

Як повідомляв 5.UA, до півсотні невідомих молодиків досі залишається неподалік будинку Петра Порошенка у Козині на Київщині.

Нагадаємо, у мереді оприлюднили кадри, як тітушки провокують ветеранів АТО. Псевдомітингарі, які приїхали під будинок п’ятого президента за гроші, намагалися прорвати кордон поліції та були агресивно налаштовані.

Як повідомляв 5.UA, під будинком п’ятого президента Петра Порошенка, куди сьогодні знову привезли організованих “тітушок”, сталися сутички.

Нагадаємо, у селище Козин знову привезли організованих “тітушок”, яких намагаються видати за “обурену громадськість”.

Також, “Європейська солідарність” звернулася до дитячої омбудсменки Дарини Герасимчук з вимогою негайно виїxати в Козин, куди привезли “тітушок” під будинок п’ятого президента Петра Порошенка. Геращенко зазначила, що до проплаченого мітингу залучили неповнолітніх.