Списання вагонів за віком створить штучний дефіцит і кризу в галузі перевезень, – експерт

1

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив президент ОП "Укрметалургпром" Олександр Каленков.

"Те, що знову винесли на розгляд цей незрозумілий проєкт, яким збираються урізати термін експлуатації вагонів – і якісних, і неякісних, усіх, – це призведе фактично до катастрофічних наслідків для Укрзалізниці. Це створить штучний дефіцит. Це призведе до зростання ставок за користування вагонами. Це ляже тягарем на всіх вантажовідправників. І далі по всьому ланцюжку створення вартості", – пояснив Каленков.

Він також підкреслив: списання вагонів призведе до необхідності для УЗ купувати нові, водночас у компанії є більш пріоритетні напрямки для інвестування – в оновлення локомотивів і залізничної інфраструктури, яка нині в критичному стані.

"Саме це збільшить оборотність вагонів, правильніше, поліпшить оборотність вагонів. Саме це дозволить уникнути аварій на лінії і т.і., підвищить ефективність роботи Укрзалізниці", – пояснив Каленков.

Читайте також: "Укрзалізниця" призначила 15 додаткових поїздів до Дня захисників і захисниць України

За його словами, немає необхідності списувати вагони, які ще можна експлуатувати, і саме так створювати кризову ситуацію в залізничній галузі.

"Вантажні вагони їздять і ще можуть їздити. Не потрібно створювати штучний дефіцит і штучну кризу на ринку", – резюмує Каленков.

Як відомо, Міністерство інфраструктури опублікувало новий наказ про обмеження термінів експлуатації вантажних вагонів в залежності від віку. Це вже не перша спроба відомства втрутитися у вагонний ринок: попередні спроби не стали успішними, а накази відхилила регуляторна служба.

Раніше гендиректор Федерації роботодавців і транспорту України Володимир Гусак заявив, що керівництву Укрзалізниці слід думати про закупівлю локомотивів, яких катастрофічно не вистачає, а не про покупку нових вагонів.

У свою чергу ексміністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що оновлювати рухомий склад Укрзалізниці потрібно, але передусім необхідно модернізувати залізничну інфраструктуру і підвищити якість перевезень.

Читайте також: Підвищуючи тариф на передачу електроенергії, держава позбавляє промисловість можливості працювати, – експерт