Засновник ГО “Молоді ветерани” спростував причетність організації до акції під будинком Порошенка (Відео)

Михайло Амросієв

Провокації тітушок під будинком Порошенка

За його словами, це була провокація

Ще кілька десятків молодиків прибули на акцію у селище Козин на Київщині. Гуртуються неподалік будинку 5-го президента Петра Порошенка. З’їжджатися туди невідомі почали ще вчора, своїх мотивів пояснити не могли. Не розходяться звідти і ветерани війни на Сході, які вийшли на акцію проти проплачених мітингів. За порядком стежить поліція.Про це повідомляє кореспондентка “5 каналу” Анжеліка Музиченко.

Близько 12 дня на місце події привезли нову групу тітушок. Утім пояснити свою мету та вимоги ніхто із молодив не зміг. Деякі з тітушок побачивши камери почали тікати. 

До будинку Петра Порошенка приїхав і засновник ГО “Молоді ветерани” Михайло Амросієв. Він спростував причетність організації до акції під будинком Порошенка.

“ГО “Молоді ветерани” не подавала ніяких заявок на проведення акції. Дані люди ніколи не перебували в нашій організації і взагалі ми їх не знаємо. Заява не містить фірмового бланку, немає нашої печатки. Ми не знаємо, хто ці люди. Вони незаконно скористалися нашою ГО. Ми наразі будемо консультуватися з юристами, щоб вирішити це питання”, – сказав голова ГО.

Як повідомляв 5.UA, до півсотні невідомих молодиків досі залишається неподалік будинку Петра Порошенка у Козині на Київщині.

Нагадаємо, у мереді оприлюднили кадри, як тітушки провокують ветеранів АТО. Псевдомітингарі, які приїхали під будинок п’ятого президента за гроші, намагалися прорвати кордон поліції та були агресивно налаштовані.

Як повідомляв 5.UA, під будинком п’ятого президента Петра Порошенка, куди сьогодні знову привезли організованих “тітушок”, сталися сутички.

Нагадаємо, у селище Козин знову привезли організованих “тітушок”, яких намагаються видати за “обурену громадськість”.

Також, “Європейська солідарність” звернулася до дитячої омбудсменки Дарини Герасимчук з вимогою негайно виїxати в Козин, куди привезли “тітушок” під будинок п’ятого президента Петра Порошенка. Геращенко зазначила, що до проплаченого мітингу залучили неповнолітніх.