Каральна практика в “найкращих” радянських традиціях “, – МЗС про примусову доставку Джеляла в психіатричну лікарню

1

Як передає Цензор.НЕТ, про це перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова написала у твітері.

"У тимчасово окупованому Криму Нарімана Джеляла безпідставно і примусово направили в стаціонар психіатричної клініки для проходження так званої "психолого-психіатричної експертизи". Вона триватиме понад 20 днів. Каральна практика в "найкращих" радянських традиціях", – заявила вона.

Читайте також: Окупанти помістили заступника голови Меджлісу Джеляла в психлікарню, – Полозов

Нагадаємо, російські силовики в окупованому Криму 3-4 вересня затримали п'ятьох кримських татар: Азіза Ахтемова, Асана Ахтема, Нарімана Джеляла, Ельдара Одаманова і Шевкета Усеїнова.

Понад добу про них нічого не було відомо. Десятки людей, серед яких родичі, журналісти і адвокати, прийшли до будівлі ФСБ з вимогою надати інформацію про затриманих. Понад 50 із них були заарештовані бійцями ОМОНу, зокрема журналісти "Кримської солідарності" і "Граней.ру" Айдер Кадиров і Нурі Абдурешитов, на яких чітко було видно посвідчення ЗМІ, що висіли на шиї.

Окупанти звинувачують заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла і братів Азіза й Асана Ахтемових у пошкодженні газопроводу в районі Перевального. Пізніше звинувачення перекваліфікували з пособництва в диверсії на вчинення диверсії (частина 1 статті 281 КК РФ).