Ляшко розповів, яка область може увійти у “червону” зону вже наступного тижня

Віктор Ляшко

В одній з лікарень цієї області повністю зайняте реанімаційне відділення

Вже з наступного тижня у “червоній” карантинній зоні може опинитися Xерсонська область. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає “5 канал”.

Через зростання кількості хворих в регіоні він відвідав лікарні та центри вакцинації. Міністр зазначив, що в одній з лікарень реанімаційне відділення повністю зайняте, при цьому в палаті немає жодного вакцинованого пацієнта. 

На початку наступного тижня має зібратися державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки. Вона й вирішить, чи переводити Херсонщину у “червону” зону епіднебезпеки. 

“У Києві 60 тисяч людей на 100 тисяч населення вакциновані. Херсонська область в цьому рейтингу на 13-ому місці, 31 тисяча 886, тобто це нижче середнього показника по Україні. На останньому місці у нас Волинська, Івано-Франківська і Закапатська області. У нас є реальна статистика несприятливих подій після вакцинації. Вона нікчемна, порівняно з летальністю, яка в нас сьогодні є по COVID. Навіщо ризикувати, коли можна щепитись?” – сказав Ляшко.

Як повідомляв 5.UA, Денис Шмигаль заявив, що вже найближчим часом декілька областей України можуть потрапити до “червоної” зони карантину.