Офшорний квартал, відставка Разумкова, довкола Зеленського одні овочі? – Володимир Ар’єв у “Є СЕНС” (Відео)

"Є СЕНС"

Дивіться 10 жовтня о 19:00 на “5 каналі”

Чи можна вважати розслідування Pandora Papers привітом Україні зі США? Чому офіційний Вашингтон більше зацікавлений у справі проти Коломойського, ніж українські правоохоронці? Відставка Разумкова – це вже шлях до авторитарного правління на кшталт Януковича чи тільки спроба?

Про розслідування довкола “Приватбанку” та Зеленського, на яке ДБР не звернуло уваги ані навесні 2019-го, ані зараз. Про КДБшні стандарти створення концертів “95 кварталу” і про політичну тарілку президента, в якій тепер залишилися одні овочі.

Дивіться новий “Є СЕНС”, його гість – Володимир Ар’єв, народний депутат від “Європейської солідарності”.

Вмикайте 10 жовтня о 19:00 на “5 каналі”.

Тисніть плеєр і “Створити нагадування”, щоб отримати сповіщення про початок ефіру:

Читайте також: як українські медіа висвітлювали офшорний скандал Pandora Papers. 

Нагадаємо, що найвпливовіші світові медіа (BBC, CNN, Washington Post, Guardian) опублікували матеріали про те, що президент України Володимир Зеленський має приховані офшорні компанії, через які, ймовірно, виводились десятки мільйонів доларів з України у співпраці з Коломойським.

Читайте також: встали і вийшли посеред засідання Погоджувальної ради – так “слуги народу” відреагували на заяви лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка щодо презентованого напередодні фільму “Офшори 95”.