Коронавірус почав атакувати дітей частіше, ніж дорослих у США

За останні тижні у США дитяча захворюваність на COVID-19 зробила різкий стрибок та перевищила середній показник захворюваності серед дорослого населення.

Як пише USA Today, діти частіше за дорослих отримують позитивний тест на наявність коронавірусу.  Експерти пояснюють сплеск дитячої захворюваності більш заразним штамом дельта, послабленням карантину й поверненням до навчання, а також відсутністю вакцинації для дітей до 12 років.

«Безумовно, за останні вісім тижнів ми спостерігаємо різке зростання випадків захворювання на Covid-19 та госпіталізації дітей. Це почалося саме тоді, коли відновилося навчання в школі», – пояснила педіатр OU Health Донна Тюнгу.

У вересні фармацевтична компанія Pfizer заявила, що їх вакцина проти коронавірусу є безпечною та викликає «стійкий» імунітет у дітей віком від 5 до 11 років. Тим часом в Ізраїлі дітям, які перехворіли на коронавірус, дозволили не надавати негативний тест на COVID – 19 перед виходом до школи після канікул.

Спалах захворюваності на коронавірус серед дітей фіксують і в Україні. Так на початку жовтня на Львівщині госпіталізували з COVID – 19 рекордну кількість дітей.

загрузка…