Тітушки під домом Порошенка: реакція соцмереж

фотожаба

Провокації тітушок під будинком Порошенка

Як вдалося з’ясувати у групах з пошуку роботи в соцмережах збирали молодиків для псевдопротесту

9 жовтня до будинку Петра Порошенко масово почали звозити тітушок. Як вдалося з’ясувати у групах з пошуку роботи в соцмережах збирали молодиків для псевдопротесту за гроші. 

Користувачі мережі вже відреагували на присутність тітушок біля будинку Порошенка. 

З відео спілкування з “учасниками мирного протесту” стає очевидним, що найняті молодики не знають про ГО “Молоді ветерани”, яке нібито організувало акцію в Козині.

Відео опублікував депутат Київської ради Олександр Погребиський.

Як відомо, на 10 жовтня активісти анонсували акцію обурених громадян – автомарш до державної дачі Зеленського. Вони вимагають розслідування офшорного скандалу, “вагнергейту” та інших “зашкварів” нинішньої влади.

Як повідомляв 5.UA, до півсотні невідомих молодиків досі залишається неподалік будинку Петра Порошенка у Козині на Київщині.

Нагадаємо, у мереді оприлюднили кадри, як тітушки провокують ветеранів АТО. Псевдомітингарі, які приїхали під будинок п’ятого президента за гроші, намагалися прорвати кордон поліції та були агресивно налаштовані.

Як повідомляв 5.UA, під будинком п’ятого президента Петра Порошенка, куди сьогодні знову привезли організованих “тітушок”, сталися сутички.

Нагадаємо, у селище Козин знову привезли організованих “тітушок”, яких намагаються видати за “обурену громадськість”.

Також, “Європейська солідарність” звернулася до дитячої омбудсменки Дарини Герасимчук з вимогою негайно виїxати в Козин, куди привезли “тітушок” під будинок п’ятого президента Петра Порошенка. Геращенко зазначила, що до проплаченого мітингу залучили неповнолітніх.