У торгівлі з ЄС Україна на 70-80% відповідає всім європейським стандартам, – Стефанішина

1

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила віцепрем'єрка із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"У п’яти основних сферах, в яких відбувається торгівля, на 70-80% відповідаємо європейським стандартам. Це вже підтверджено. Сфера енергетики – 80%. Сфера харчової продукції і санітарних заходів – понад 70%. Повністю відповідаємо системі державних закупівель та телекомунікацій. Це означає, що в розумінні нашої євроінтеграції ми (Україна і ЄС. – Ред) працюємо однаково і живемо однаково", – сказала Стефанішина.

Читайте також: Угода про відкрите небо з Євросоюзом дозволить знизити ціни на авіаперельоти, зокрема всередині країни, – Стефанішина

Вона також зазначила, що понад 14 тисяч українських компаній вже працюють на європейському ринку.

Україна також є тією країною, яка інтегрована в європейські структури. Країна є учасником понад 20 агентств та інституцій ЄС від правоохоронних (це Офіс прокурора ЄС), закінчуючи науковими, культурними програмами.

Тому, за словами Стефанішиної, з точки зору політичної, економічної конвергенції Україна фактично досягла величезних результатів за 5 років.

Читайте також: Любченко обговорив у США посилення економічних і торговельних відносин між країнами