Херсонська область незабаром може потрапити до “червоної” зони, – Ляшко

1

Про це заявив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко під час свого робочого візиту в область у суботу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Херсонської ОДА.

"Ключова річ, яку побачив в одній лікарні, – повністю заповнене реанімаційне відділення, але жодного вакцинованого серед пацієнтів немає. Зараз ми маємо ефективний спосіб запобігти тяжкому або середньому перебігу хвороби – вакцинація. Потрібно розуміти, що ризик захворіти значно страшніший, аніж можливі побічні ефекти після вакцинації, які в більшості випадків минають через добу. Антивакцинаторські погляди дуже швидко змінюються, коли справа доходить до апаратів ШВЛ", – розповів Віктор Ляшко.

Читайте також: Ляшко закликав вакцинуватися проти COVID-19 і порадив тим, хто не вірить у коронавірус, поспілкуватися з родичами пацієнтів лікарень

Зазначається, що його візит пов'язаний зі значним поширення COVID-19 в області.

Однак Ляшко зазначив, що остаточну крапку в питанні переходу до "червоної" зони має поставити Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Орієнтовно її планують зібрати 12-13 жовтня.

Читайте також: Для цієї хвилі COVID-19 характерне різке падіння рівня сатурації у хворих, – Ляшко

Також на Херсонщині міністр відвідав кілька закладів охорони здоров'я області, а також центри масової вакцинації.