Кожен має відповідати за свої вчинки – українці пікетували квартиру Зеленського в Лондоні через офшорний скандал

Акція протесту

Українці закликали президента продати квартири та повернути гроші в Україну

Українська громада в Лондоні прийшла протестувати до будинку, де, згідно з розслідуванням Pandora Papers, розташована одна з квартир, яку придбав Володимир Зеленський. Пізніше цю квартиру він оформив на осіб з найближчого оточення. Про це повідомляє видання “Букви”.

У акції взяли участь українці та їх однодумці, які прийшли підтримати протест проти відмивання грошей та корупції.

“Ми прийшли сюди показати своє розуміння ситуації, яка в принципі не змінилася за період його президентства. Тобто корупція в Україні залишилася на тому самому рівні, а може й вийшла на новий. І Зеленський своїм прикладом показав, що він не те що бореться з нею, а бере участь у корупційних схемах”, – розповів представник організації “Євромайдан” (London Euromaidan) Андрій Бубернак.

Акція протесту

Акція протесту
Фото: bykvu.com

Акція протесту

Акція протесту

Акція протесту
Фото: bykvu.com

Акція протесту

Акція протесту

Акція протесту
Фото: bykvu.com

Акція протесту

Також Бубернак відзначив, що учасникам акції не потрібні були пояснення. 

“Нехай Зеленський відповідає за свої вчинки перед громадянами України. Нехай поверне гроші в Україну. Продасть квартиру чи продасть пару квартир. Нехай їх задекларує. Кожен має право мати житло – ніхто не заперечує. Але нехай воно буде зароблене чесним способом і важкою працею”, – зазначив представник Андрій Бубернак.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський і його соратники могли бути причетними до переведення 40 млн доларів від структур, пов’язаних з олігархом Ігорем Коломойським, мовиться в розслідуванні “Слідство.Інфо”.

Найвпливовіші світові медіа (BBC, CNN, Washington Post, Guardian) опублікували матеріали про те, що президент України Володимир Зеленський має приховані офшорні компанії, через які, ймовірно, виводилися десятки мільйонів доларів з України у співпраці з Коломойським.

Розслідування прокоментували й у Білому домі. Там зауважили, що звинувачення проти президента України Володимира Зеленського у відмиванні брудних коштів робить це питання більш важливим у стосунках Вашингтона та Києва.