Hyundai Mobis інвестує понад $1 млрд у два заводи з виробництва водневих паливних елементів


Компанія Hyundai Mobis побудує два нових заводи з виробництва водневих паливних елементів в Кореї. Про це пише Логіст.Today з посиланням на повідомлення Hyundai Motors.


Напередодні корейська компанія Hyundai Mobis провела церемонію закладання фундаменту нового заводу, який вироблятиме батареї водневих паливних елементів на промисловому комплексі в місті Інчхон (Пд.Корея).


Загалом  Hyundai Mobis планує побудувати три заводи з виробництва паливних елементів. У два перших заводи Hyundai Mobis інвестує $1,1 млрд. Вони почнуть масове виробництво в другій половині 2023 року. Очікується, що після виходу на повну потужність підприємства будуть виробляти до 100 000 водневих паливних елементів щороку.


У 2018 році компанія першою в світі створила повну виробничу систему від батареї паливних елементів до необхідних електронних компонентів в Чхунджу. Цей завод сьогодні здатний виробляти близько 23 000 систем водневих елементів на рік.


«Незважаючи на невизначеність, включаючи COVID-19, ми вирішили зробити ці великомасштабні інвестиції, щоб забезпечити конкурентоспроможність у світовій індустрії паливних елементів. Ми продовжимо вкладати більше коштів в обладнання та зміцнювати наші науково-дослідні можливості для розвитку водневої промисловості і розширення екосистеми», – заявив Сунг Хван Чо, президент і генеральний директор Hyundai Mobis.


Пізніше Hyundai Mobis планує розширити виробничі лінії, в яких застосовуються системи паливних елементів, і диверсифікувати водневий бізнес. Компанія планує розширити його не тільки на автомобільний транспорт, але і на інші сектори, зокрема, на будівельну техніку і логістичне обладнання.


Раніше стало відомо, що південнокорейська компанія Hyundai Motor Group планує стати першим світовим автовиробником, який оснастить всі моделі своїх комерційних автомобілів системою водневих паливних елементів.


Mobis – це спеціальний підрозділ компанії Hyundai, який функціонує як окрема компанія, яка займається тільки запчастинами. Компанія заснована в 1977 році і входить в п’ятірку відомих постачальників запчастин для корейських автомобілів. Компанія Mobis управляє 15-ма заводами в різних країнах. Mobis спеціалізується на інжиніринговій розробці, випуску і реалізації своєї продукції, яка використовується при ремонті автомобілів, тюнінгу та стайлінгу будь-яких моделей Кіа і Hyundai. Представництва компанії знаходяться по всьому світу.