Під будинком Порошенка сталися сутички між “тітушками” та ветеранами війни – відео

Ветерани в Козині

Тітушки застосовують газ, є перші постраждалі

Під будинком п’ятого президента Петра Порошенка, куди сьогодні знову привезли організованих “тітушок”, сталися сутички. Відео сутичок опублікував Олександр Погребиський. 

Крім того, Андрій Луганський у своєму телеграм-каналі повідомив, що “тітушки” застосовують газ проти ветеранів російсько-української війни, які приїхали підтримати Петра Порошенка. Він зазначає, що тітушки атакують кожні 20 хвилин. 

Також Луганський опублікував відео, де члени “Солідарної молоді”, які змогли потрапити в один з автобусів з “тітушками”, розповіли, що за участь у цьому заході платять по 700 гривень, а акція запланована на всю ніч. Крім того, вони розповіли, що організатори “тітушок” озброєні.

Тим часом ветеран війни та блогер Олексій Петров написав про те, що там потрібна підтримка.

“З 2017 року не надягав броник. Відвик. Розклад такий. Нанята Банковою “тітушня” з залізом. І газом. До ночі буде більше. Вночі темно, самий час. Тому, якщо є броня – надягайте. Немає – прикриємо. Потрібна підтримка. Чоловіки… Також потрібні заряджені павербанки, вода, бутерброди. Але підтримка суміжних підрозділів важливіша”, – написав Петров.

Нагадаємо, під будинок Порошенка знову привезли організованих “тітушок”, яких намагаються видати за “обурену громадськість”. Мета влади, яка організувала це шоу, відволікти увагу від акції, яка запланована на неділю.