Названа причина смерті депутата Полякова після проведення токсикології

Згідно зі токсикологічною експертизою, смерть народного депутата Антона Полякова наступила в результаті реакції алкоголю та метадону.

Про це народний депутат від “Слуги народу” Галина Янченко написала у своєму Facebook.

“Смерть Антона Полкова наступила в результаті реакції алкоголю та метадону.
За моєю інформацією, це показала токсикологія”, – написала вона.

Скріншот зі сторінки Facebook Галини ЯнченкоСкріншот зі сторінки Facebook Галини Янченко

Вранці 8 жовтня 2021 року стало відомо, що народний депутат Антон Поляков був знайдений мертвим. Полякова знайшли без свідомості в таксі патрульні поліцейські, які зупинили машину за порушення ПДР. Поліція повідомила, що встановлює обставини смерті нардепа – розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України з позначкою “Природна смерть”.

За даними розтину, які оприлюднила прокуратура, смерть Полякова наступила в результаті гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.

Правоохоронці розглядають дві версії смерті народного депутата з групи “За майбутнє” Антона Полякова, заявив начальник ГУ Нацполіції Києва Іван Вигівський під час брифінгу.

Антон Поляков був політиком, підприємцем, громадським діячем і волонтером. Він очолював “Український центр протидії злочинності та корупції”. У Верховну Раду Антона Полякова вибрали у 2019 році в складі партії “Слуга народу”. Але в листопаді 2019 його виключили з фракції. Антон Поляков також був членом парламентського комітету з питань антикорупційної політики, а також головою підкомітету з питань дотримання антикорупційного законодавства у сфері реформування оборонно-промислового комплексу.