Смерть українця в Польщі: правоохоронці висунули звинувачення 9 особам 

Дмитро Никифоренко

Поліцейським, які брали участь у побитті українця, загрожує до 10 років ув’язнення

Польські правоохоронці висунули звинувачення 9 особам, причетним до смерті українця Дмитра Никифоренка у місті Вроцлав. Чоловік помер у липні в міському витверезнику після того, як у закладі його сильно побили. Про це повідомляє “5 канал”.

Причетними до цього виявилися працівники поліції. Трьох із них звинувачують у перевищенні службових повноважень, знущанні з затриманої особи і побитті з летальним наслідком. Ще одному причетному полісмену висунули звинувачення у неперешкоджанні фізичному знущанню над затриманим. 

Окрім поліцейських, звинуватили також санітарів витверезника. А також його керівника та лікарку, яка вчасно не надала Дмитру медичну допомогу. 

Поліцейським, які брали участь у побитті українця, загрожує до 10 років ув’язнення, іншим особам – до п’яти років за ґратами. 

Нагадаємо, у польському місті Вроцлав після затримання поліцейськими помер 25-річний українець Дмитро Никифоренко, якого доправили до витверезника. Видання Gazeta Wyborcza провело власне розслідування та отримало доступ до записів з камер спостереження у витверезнику. Судячи з відео, яке є у ЗМІ, протягом години шестеро людей били українця палицями, кулаками та ногами, а також душили – хоча він не поводився агресивно.