На Рівненщині невакцинованих від поліомієліту дітей не пускатимуть до навчальних закладів

поліомієліт

Окрім того, за інформацією Міністерства охорони здоров’я, в області організують додаткові етапи імунізації дітей від поліомієліту

Невакцинованих від поліомієліту дітей не пускатимуть до навчальних закладів Рівненщини. Їх переводитимуть на інші форми навчання. Таке рішення на позачерговому засіданні ухвалила профільна комісія. Збиралися після того як стало відомо про параліч нещепленої дитини. Ситуацію оцінили як надзвичайну обласного масштабу.

Про це повідомляє МОЗ.

Окрім того, за інформацією Міністерства охорони здоров’я, в області організують додаткові етапи імунізації дітей від поліомієліту. Перший триватиме з 11 до 22 жовтня: дітей до 5 років щепитимуть у населених пунктах, де зафіксували випадки недуги.

Впродовж наступних трьох етапів вакцинації дозу препарату отримають усі діти Рівненщини, які входять у цю вікову категорію.

Нагадаємо, цього тижня на Рівненщині унаслідок поліомієліту паралізувало півторарічну дитину. Дівчинка не вакцинована. Бо батьки свідомо відмовилися від обов’язкових щеплень через релігійні переконання. За словами головного санітарного лікаря України Ігоря Кузів, ВООЗ підтвердила, що штам поліомієліту, зафіксований на Рівненщині, – має афгансько–пакистанське походження.