Замість пікапу Cybertruck: Tesla розробляє квадроцикл Cyberquad

У компанії Tesla повернулися до ідеї електричного квадроциклу Cyberquad. За заявою засновника і голови компанії Ілона Маска, він стане найбезпечнішим квадроциклом в світі.

Про це повідомляє видання Electrek.

Tesla представила свій електричний пікап Cybertruck ще в 2019 році. З тих пір багато води утекло, старт серійного випуску електричної «вантажівки» неодноразово відкладався і останній озвучений термін відправки моделі на конвеєр – кінець 2022 року.

Під час презентації пікапу був продемонстрований також прототип електричного квадроциклу Cyberquad – чотириколісна машина замислювалася як корисна опція до пікапу. Той факт, що крім нього в кузов «вантажівки» вже нічого не влізе, творців не бентежив.

Минулого тижня Tesla подала заявку на реєстрацію товарного знаку Cyberquad, потім і сам Ілон Маск розповів про квадроциклі під час зустрічі з акціонерами компанії.

За його словами, квадроцикли самі по собі дуже небезпечні машини – якщо мимовільно покотяться, то можуть кого-небудь і задавити. Але інженери Tesla здатні вирішити проблему і зробити Cyberquad найбезпечнішим квадроциклом в світі – завдяки низькому центру тяжіння і особливій ​​конструкції підвіски.

На якій стадії знаходиться зараз робота над Cyberquad, Ілон Маск не уточнив. Забавно, що два роки тому на прем’єрі пікапу був показаний перероблений квадроцикл Yamaha Raptor з електромотором компанії ZERO motorcycles.

Раніше зростання дефіциту електроенергії в Китаї призвів до зупинки виробництва на багатьох заводах, в тому числі на підприємствах Apple і Tesla.На північному сході країни деякі магазини працюють при свічках, а торгові центри закрилися.

Федеральний суд Сан-Франциско ухвалив, що компанія Tesla має виплатити колишньому працівнику Оуену Діас близько 137 мільйонів доларів після того, як він пережив расистські образи на робочому місці. Такий великий штраф компанія виплатить вперше.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що переведе штаб-квартиру компанії з Каліфорнії в Техас, оскільки завод у Фрімонті забитий, а працівникам складно знайти доступне житло в Каліфорнії.

загрузка…