Додаткові тури імунізації дітей проти поліомієліту проведуть на Рівненщині: невакцинованих дітей не допускатимуть до навчання, – МОЗ

1

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Міністерство охорони здоров'я України.

"Рівень імунізації дітей проти поліомієліту недостатній. Лише 53% дітей віком до року отримали планові щеплення у 2021 році. З огляду на випадок захворювання на поліомієліт тепер ми маємо здійснити додатковий тур і вакцинувати всіх дітей регіону, щоб захистити їх від інфікування", – зазначив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

З 11 до 22 жовтня в області відбудеться невідкладний "нульовий" тур вакцинації з використанням вакцини ІПВ для дітей до 5 років включно незалежно від раніше проведеної вакцинації. Наступні три раунди триватимуть 90 днів і охоплюватимуть все населення області цієї вікової групи.

Читайте також: Випадок поліомієліту зафіксовано на Рівненщині: півторарічну дитину паралізувало

Комісія ТЕБ та НС також прийняла рішення про те, що невакцинованих діти не допускатимуть до навчання. Вони будуть забезпечені іншими формами навчання.

Як повідомлялося, у Рівненській області підтвердили випадок паралічу у 1,5-річної дитини, який спричинений дериватом вакцинного штаму поліовірусів 2 типу (Sabin 2). Батьки дитини свідомо відмовилися від щеплень, передбачених медичними стандартами, через релігійні переконання.

Читайте також: Pfizer просить американського регулятора дозволити використання COVID-вакцини для дітей від 5 років