Списувати вагони за віком неправильно, значення має стан вагона, а не рік випуску, – експерт

1

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Обозреватель", про це заявив гендиректор Федерації роботодавців та транспорту України Володимир Гусак, коментуючи новий наказ Міністерства інфраструктури про обмеження термінів експлуатації вантажних вагонів.

"Закупівля вагонів – точно не пріоритетне завдання. Так, необхідно якесь планове оновлення. Але зараз "Укрзалізниці" потрібно зосередитися на розв'язанні проблем з тягою і з організацією руху. Природно, якщо оборот вагонів буде рости, то потрібно буде дедалі більша кількість вагонів, але це ж не причина, а наслідок. І якщо "Укрзалізниця" поверне оборот вагонів до показників першого півріччя, а це 6 діб, то і набагато менш напруженою стане ситуація із вагонами", – пояснив експерт.

За його словами, "Укрзалізниця" і приватні вагонні оператори мають оновлювати свій вагонний парк у межах власних бізнес-планів, без надмірного втручання держави. Адже набагато важливіший технічний стан вагона, а не його вік.

"Мають діяти ринкові відносини, і приватні гравці цілком у змозі вирішувати, коли їм оновлювати вагони. Але сама ідея заборони експлуатації вагонів залежно від року випуску неправильна. Ми ж автомобілі не забороняємо експлуатувати залежно від року випуску. Прекрасно нашими дорогами, наприклад, ще їздять "Жигулі" 1960-х", – підкреслив Гусак.

Як відомо, Міністерство інфраструктури опублікувало новий наказ про обмеження термінів експлуатації вантажних вагонів залежно від віку. Це вже не перша спроба відомства втрутитися у вагонний ринок: попередні спроби були неуспішними, а накази були відхилені регуляторною службою.

Своєю чергою промислові асоціації заявили, що різке скорочення кількості вантажних вагонів призведе до дефіциту рухомого складу, зривів поставок продукції і перебоїв у виробництві, а в підсумку стане ударом для економіки України.