Нафтогаз квапить тепловитків вирішити питання боргів

 

фото: ЕП

Нафтогаз закликає підприємства – тепловиробники прискорити роботу з укладення мирових угод щодо погашення заборгованості за газ.

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

Там нагадали, що алгоритм врегулювання заборгованості був схвалений ще 7 вересня, однак, за майже місяць до НАку звернулося лише 15 ТКЕ з потенційних 60 підприємств-підписантів.

“Якнайшвидше укладення мирових угод з Нафтогазом вкрай важливе для зняття арешту з рахунків підприємств-боржників, вчасного їх входження в опалювальний сезон, стабільного тепло- та гарячого водопостачання населення.

Відповідні угоди з ТКЕ, основний борг яких складає менше 10 млн грн, передбачають його виплату рівними частинами протягом 60 місяців. В свою чергу тепловиробники з більшим боргом зможуть сплатити його рівними частинами протягом 72 місяців”, – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо:

Підписання мирових угод щодо погашення заборгованості за газ є складовою домовленостей щодо опалювального сезону між Кабміном, ОП, “Нафтогазом”,”Асоціацією міст України”, Палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад.