Зеленський прислав “тітушок” до будинку Порошенка, щоб відволікти увагу від “маршу обурених громадян” – відео

проплачений мітинг

За попередньою інформаціє, серед найманих “тітушок” багато підлітків, яким заплатили по 500-600 гривень

У селище Козин знову привезли організованих “тітушок”, яких намагаються видати за “обурену громадськість”. Мета влади, яка організувала це шоу, відволікти увагу від акції, яка запланована на неділю. Про це пише громадський активіст, ветеран війни проти російської агресії Олександр Погребиський.

Як відомо, у неділю запланований автомарш розгніваних громадян до державної дачі, на якій живе Володимир Зеленський. Активісти хочуть запитати президента про відмивання грошей Приватбанку, співпрацю з олігархом Коломойським, “Вагнергейт” і узурпацію влади в країні.

проплачений мітинг

проплачений мітинг
Фото: 5 канал

проплачений мітинг

проплачений мітинг

проплачений мітинг
Фото: 5 канал

проплачений мітинг

“Тітушок” для спектаклю в Козині терміново збирали в суботу ввечері через соцмережі і групи для пошуку підробітку, пише Погребиський. Серед них багато неповнолітніх. 

Як повідомив відомий волонтер Юрій Бірюков, такий поспіх і вечір п’ятниці не дав організаторам проплаченого спектаклю можливості зібрати велику кількість людей. На фото, яке оприлюднив Бірюков – два–три десятка замерзлих “представників обуреної громадськості”.

“Ця група біомаси зображає з себе “обурену громадськість”. Цю саму громадськість намагались наколядувати на мітинг вчора, але вечір п’ятниці – всі бухають, тому мітинг перенесли на сьогодні”, – потролив Бірюков організаторів.

Він зазначив, що коштує такий мітинг 500–600 грн “за тушку”, оплачені три години.

“У Зеленського підгорає – офшори, відмивання коштів, видача кредитів особам, що можуть бути причетними до фінансування ОРДЛО. І він, як завжди, пробує “викрутися” та з останніх сил намагається перевести увагу суспільства і зробити винним у всьому Порошенка”, – наголосив генерал СБУ, депутат Київради Віктор Кононенко сторінці у соціальній мережі Facebook.

Він також запостив фото з молодиками, які зібралися в селищі Козин: “Це те, як, на думку Банкової, мають виглядати патріоти і їх ідейні ватажки”.

“Прохання до ОП – розрахуватися з людьми і забезпечити їх транспортом для повернення додому”, – іронізує Кононенко.

Відомий блогер Андрій Луганський оприлюднив відео, як ця група молодиків неохоче намагалася “прорватись” через ветеранський кордон, яким їх зустріли.

Як видно з оголошень про найм, у гонорар не входила можливість перевірки на міцність справжніх учасників російсько–української війни. Тому “тітушки” поводилися доволі кволо і після невдалого “штурму” відступили.

проплачений мітинг

Як відомо, марш до держдачі Зеленського збирається у неділю о 17:00 на парковці ТЦ Магеллан.

“Банкова продовжує узурпацію влади. Політичне керівництво країни саботує розслідування “Вагнерґейту”. Влада бреше нам про офшори Зеленського. Коломойський повертає свій вплив, а країну ведуть до геополітичного розвороту на Схід. Вас теж це все за… довбало? Тоді долучайтеся до протесту! В неділю ми влаштуємо автопробіг до Зеленського в Конча–Заспу”, – йдеться на сторінці організаторів акції.

“Нехай влада не думає, що ми просто “схаваємо” все, що вона просуває. За все буде відповідальність – ми з вами про це подбаємо. Беріть машину, друзів та долучайтеся до автомаршу – відвідаємо президента. Якщо не маєте власного авто, приходьте – транспорт знайдемо. Запрошуємо всі патріотичні сили та організації долучитися до акції. Максимальна кількість символіки від партії чи організації – до 3 прапорів. Національна символіка вітається в необмеженій кількості”, – пишуть активісти.

Як повідомляв народний депутат із фракції “Європейська солідарність” Володимир Ар’єв, на замовлення Офісу Зеленського відбувалися провокації проти п’ятого президента Петра Порошенка в річницю Революції Гідності. Він, зокрема, разом із журналістами перебував на місці збору однієї з груп найманців і зафіксував, що це були молоді хлопці спортивної статури, які відмовлялися пояснити мету свого зібрання.