Саакашвілі звернувся до міжнародної спільноти: “Сподіваюся, ви не залишите непоміченою цю справу про ув’язнення без суду”

1

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Саакашвілі, його арешт ґрунтувався на двох вироках суду, "які ніхто у світі не визнає, а також на ордері на арешт за двома незавершеними справами".

"Відповідно до законодавства Грузії будь-яку особу, затриману на підставі відкритої справи та справи, що триває, мають негайно доставити до суду. Мене вже 9 днів тримають у тюрмі без слухання, і моєму адвокату суддя у справі сьогодні сказав, що найближчими тижнями слухань не очікується", – зазначає Саакашвілі.

Читайте також: У Саакашвілі в тюрмі є і телевізор, і матрац, – тюремники

Саакашвілі назвав такі дії спробою запобігти його появі на публіці перед запланованим другим туром виборів. "Майже в кожному великому місті моя партія йде пліч-о-пліч із партією Іванішвілі", – зазначив експрезидент Грузії.

"Сподіваюся, ви не залишите непоміченою цю справа про ув'язнення без суду", – резюмував Саакашвілі.

Читайте також: Саакашвілі схуд на 12 кг за 8 днів голодування в тюрмі, – адвокат

Нагадаємо, 1 жовтня Міхеіл Саакашвілі заявив, що таємно прибув до Грузії і опублікував відеозвернення з Батумі. Влада Грузії спочатку заявляла, що він не перетинав кордону країни і перебуває в Україні. Але ввечері заявила про затримання Саакашвілі. МЗС України викликало у зв'язку із затриманням посла Грузії.

Президент України Володимир Зеленський має намір домагатися повернення арештованого в Грузії Саакашвілі в Україну, оскільки у грузинського експрезидента є українське громадянство.