Арахамія пояснив позицію “Слуги народу” щодо скандалу з Третьяковою

Фракція “Слуга народу” не буде наполягати на відставці депутатки Галини Третьякової, яка вчора вкотре потрапила у скандал через коментар щодо смерті народного обранця Антона Полякова. Про це розповів глава “слуг” в Раді Давид Арахамія під час ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”. 

Він не розуміє мотивів, через які Третьякова так висловилася щодо смерті Полякова (“одним ворогом менше”). При цьому Арахамія продовжує вважати її “моральною особистістю”. 

“Я не розумію, може, там була криза за останні кілька днів – дуже напружено всі працювали … може, з цим пов’язано … я ще не спілкувався з нею додатково, після того, як це з’явилося”, – сказав глава фракції. 

Арахамія зазначає, що “слуги” обурені такими словами Третьякової, тому й вирішили відсторонити її від п’яти пленарних засідань. Проте в монобільшості не вважають, що її потрібно звільнити з посади голови комітету ВР з питань соціальної політики.

“Людина щось сказала … ну це неприйнятно – те, що вона сказала … але не можна за слова. Глава комітету – це ж менеджерська посада … Якщо вона вирішить сама піти, то ми, звичайно, підтримаємо. Але ламати через коліно цю ситуацію ми не будемо”, – зазначив Арахамія.

8 жовтня у ЗМІ “злили” повідомлення депутатки фракції “Слуга народу” Галини Третьякової, де вона коментувала смерть Антона Полякова словами “одним ворогом менше”.